Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt szintű érettségi és...

Emelt szintű érettségi és nyelvvizsga VS. Varsói Egyetem és hárommillió forint?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy rátaláltam erre a varsói egyetemre ami emelt szintű érettségi és nyelvvizsga nélkül ad diplomát viszont hárommillió forintba kerül. Nekem van ugyan érettségim, de már azt se tudnám újra letenni nemhogy az emelt szintűt. Nyelvtudasom pedig 0. Vajon mi a jobb ötlet? Élni ezzel a Varsói Egyetem lehetőséggel és 3 millió Ft-ot beáldozni, vagy inkább letenni az emelt szintű érettségit (előtte tanulni hozzá amennyit kell plusz megtanulni angolul) elmenni sima egyetemre és hárommillió forintot megspórolni?
2023. febr. 16. 05:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

(5+4+3+5+2)/5


Ez volt.

2023. febr. 16. 12:03
 12/16 A kérdező kommentje:
És ilyesmit is végig lehet csinálni online ha valaki Budapesten lakik s csak néha megy le?
2023. febr. 16. 12:11
 13/16 anonim ***** válasza:
Biztos van részidős képzés is
2023. febr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
De az is nappali jogviszony?
2023. febr. 16. 12:24
 15/16 anonim ***** válasza:

Mi a f*** akarsz egy ilyen kamuegyetemre menni? Ha egy érettségit nem vagy képes letenni, valami kamu tárgyból akkor nincs sok keresnivalód az egyetemeken.


Egyébként érdemes várnod jövőre, mivel sok helyen eltörlik az emeltet és nyelvvizsgát.

Viszont azt, hogy ezek megszertésére középiskola alatt nem vagy képes eléggé középszerűséget sugall. Gondold át ezt az egyetemes dolgot.

2023. febr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Sugallatokkal nem foglalkozom.
2023. febr. 16. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!