Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen az órarendetek? Japán...

Milyen az órarendetek? Japán szak.

Figyelt kérdés
Két szakot jelöltem meg, vagyis egyet a japánt, de azt kettő egyetemen. Károli és ELTE nem tudok dönteni, tudnátok érveket mondani, illetve akik odajárnak milyen az órarendetek? Össze lehet sűríteni pár napra? Vidéki vagyok ezért érdekel. Illetve mennyi vizsgátok volt vagy megajánlott jegyetek?

2023. febr. 20. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez egy régebbi cikk, de gyanítom valami hasonló lehet most is a mintatanterv, illetve a tárgyak is.

2023. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok japán szakos, viszont az ELTE BTK minden szakjának és minorjának fent van a tanegységlistája. Ezek alapján kell felvenni a tárgyakat a Neptunban.

[link]

2023. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!