Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a különbség a Magyar-Angol...

Mi a különbség a Magyar-Angol illetve az Angol-Magyar szótár között? Illetve melyiket ajánlanátok érettségire ami a writinghoz is ad segítséget ?

Figyelt kérdés

2023. márc. 21. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
magyar-angol----a magyar szónak adja meg az angol megfelelőjét, a másik pedig fordítva
2023. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Próbálom megemészteni a kérdést. Angol érettségire készülsz de nem tudod, mi a különbség az angol-magyar és a magyar-angol szótár között?
2023. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 válaszoló Soha nem használtam szótárt és nem is néztem egyet sem meg idáig, illetve az iskolámba semmilyen segítséget nem is adnak az érettségivel kapcsolatban :))
2023. márc. 21. 20:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

huhh... így nehéz lesz érettségizni.

Leginkább mindkettőt vidd.

2023. márc. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
felesleges beszólnotok a kérdezőnek, én sem használtam soha szótárat és én sem voltam benne eddig biztos hogy melyik szótár melyik, mégis írtam egy 98%-os érettségit szóval nem függ össze a kettő
2023. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Istenem.
2023. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Aki nem tud érdemleges választ adni az ne is írjon semmit. Egy egyszerű kérdést tettem fel, legalábbis én így gondolom. Szótárra nem volt szükségem soha, ezért sem tudom hogy melyik milyen, illetve az iskolámban normális választ sem tudnak erre a kérdésre sem adni, szóval épp elég ha én istenemezek.
2023. márc. 21. 21:14
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az oké, hogy nem használtál, de ez olyan, hogy mi a különbség az eperízű meg az eper ízesítésű szörp között :D komikus, mindenesetre


Egyébként én olyat vinnék, ami mindkettő (van 2 in 1), illetve én nem érettségiztem, csak egynyelvű nyelvvizsgáztam, ott az angol-magyar teljesen megfelelt.


Mondjuk, ha eddig nem használtál szótárat (amit jelenleg nem értek), akkor szerintem nem nagyon fog kelleni. Talán writinghoz a magyar-angolt tudom ajánlani, de ha vagy azon a szinten, akkor eleve nem magyarul gondolkodsz már írás közben... Ha meg nem, vagy fel akarsz készülni a mindblockra, akkor meg jó, ha nem jut eszedbe hirtelen, hogy hogy is van angolul az ajtó, mert mi mást felejtenél el ilyenkor, ha nem ilyen egyszerű dolgot.


1. angol-magyar és magyar-angol (amúgy én úgy tudom, hogy lehet többet is vinni, vagyis nem csak 1 db könyvet vihetsz be...)

2. magyar-angol

2023. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem csoda, hogy ebből az országból már a minimálisan intelligensek is menekülnek... Mi lesz itt még...
2023. márc. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Vicc komolyan hogy milyen egy rosszindulatú emberek léteznek komolyan. ISMÉTELTEN LEÍROM, AKI NEM TUD ÉRDEMLEGES VÁLASZT ADNI AZ NE IS ÍRJON SEMMIT. Tovább lehet pörgetni. Ezzel jobb lesz nektek, hogy a másikat szóljátok le? Nem tudom mit szólnátok hozzá ha hozzátok állnának így.
2023. márc. 22. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!