Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokú bme angol nyelvvizsg...

Középfokú bme angol nyelvvizsgám lesz holnapután. mire lehet számítani a szóbelinél? láttam hogy van a temakifejtes, képekről illetve egy szituációs. utána is lesz még valami?

Figyelt kérdés

2023. márc. 28. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

Arra, hogy objektívan fognak értékelni.

Azt se tudod, hogy milyen feladatok lesznek? :D

Laza gyerek vagy... Vagy csak túl sok pénzük van a szülőknek...

2023. márc. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de tudom , nagyon sokat készültem. voltam próbavizsgán is hogy felmérjük hol tartok, sikerült is. azért kérdeztem csak mert valahol azt írták lesz olyan rész ahol az eletunkrol kell beszélni valahol nem. csak nagyjából a szóbelin milyen feladatok lesznek.
2023. márc. 28. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:

"valahol azt írták lesz olyan rész ahol az eletunkrol kell beszélni valahol nem"

Érdemes lenne végre hiteles forrásban utánanézni, nem megint egy olyan oldalon, mint ez, ahol bárki írhat bármit, attól az még nem hivatalos információ...

2023. márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!