Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Cambridge nyelvvizsga tapaszta...

Cambridge nyelvvizsga tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Főleg a b2-re gondolok. Mennyire nehéz? Ti mennyit készültetek rá? Milyen eredményetek lett?

2023. ápr. 8. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak magyarországi továbbtanuláshoz kell, akkor egyszerűbbet, olcsóbbat is választhatsz.
2023. ápr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megerősítem az elsőt, itthoni továbbtanulás céljából vannak sokkal barátságosabbak, és könnyebbek is.
2023. ápr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Az jó valamire? A B2 szintű Cambridge?
2023. ápr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

"Az jó valamire? A B2 szintű Cambridge?"

Magyarországi továbbtanuláshoz pont annyit ér, mint bármelyik másik akkreditált B2.

2023. ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

"Magyarországi továbbtanuláshoz pont annyit ér, mint bármelyik másik akkreditált B2."

Harmadikként az első kettő válasz figyelembevételével kérdeztem, bár elismerem, ez már így egyszerűbb agyaknak meghaladja a képességeit. De akkor kibővítem a magyar ábécé betűivel (az megy?):

Ha itthon gyakorlatilag értelmetlen erőfeszítés, kint meg gyakorlatilag nem elég, akkor mire jó?

2023. ápr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

"az első kettő válasz figyelembevételével ... Ha itthon gyakorlatilag értelmetlen erőfeszítés, kint meg gyakorlatilag nem elég, akkor mire jó?"

Az első kettő válasz figyelembevételével semmi értelme megkérdezni.

2023. ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért ne? Hátha valaki tud valamit, amit én nem.
2023. ápr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%

"Ha itthon gyakorlatilag értelmetlen erőfeszítés, kint meg gyakorlatilag nem elég, akkor mire jó?"

Egófényezésre, maximalizmus-növelésre, ilyesmi.

2023. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
És ezt meg kellett válaszolnod? Kéne még magyarul művelődnöd. :D
2023. ápr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!