Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo angol C1 szóbeliről...

Origo angol C1 szóbeliről tudnátok mesélni nekem személyes tapasztalatokat? bukás is érdekel, tanárok milyenek voltak, mennyire számít teljesíthetőnek, ha pl valaki nagyon izgul és nyögve nyelősen beszél stb..

Figyelt kérdés

tényleg minden érdekelne, nagyon ideges vagyok a szóbeli miatt, és jól esne olvasnom pár személyes sztorit :) negatív/ pozitív élményt egyaránt

az is érdekelne, hogy amikor belépek a terembe, már angolul kell -e köszönni, mennyire illő bemutatkozni, kezet nyújtani stb.. nem akarok túl sok lenni vagy túl magabiztosnak/okosnak tűnni (nagyon nem tükrözné a valóságot) de nem akarok rossz pontot szerezni már az első pillanatban

Nagyon köszönöm előre is a válaszokat :)



2023. ápr. 28. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Persze, hogy angolul kell köszönni, és eszedbe ne jusson kezet nyújtani. Nyilván kedvesek, hiszen ez egy fizetős szolgáltatás. Ahogy így elnézlek, a túlzott magabiztosság nem fenyeget! Aki tényleg C1 szinten van, az nem izgulhat annyira, hogy nyögdössön. A B2-d megvan már? Ha nincs, akkor mért nem azzal kezdesz? Tanárral készülsz? A tanárod fel tudja mérni a tudásodat. A C1 szint folyékony, nem nagyon hibás beszédet jelent emelkedettebb társadalmi (tudományos) kérdésekről.
2023. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
miért, ha b2-es szinten vagyok és b2-re megyek akkor nem izgulhatok? nem igazán erre irányult a kérdés..
2023. ápr. 28. 22:10
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésedből úgy tűnik, mintha nem lennél a választott vizsgának megfelelő szinten.
2023. ápr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem tudom miből sikerült ezt leszűrni, de ismétlem, személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi
2023. ápr. 28. 22:35
 5/9 anonim ***** válasza:
17%

Nem tudom mivel leszel előrébb de leírom:


Én nagyon profi vagyok angolból és más területből is. Elmentem felsőfokú nyelvvizsgázni, elsőre meglett 93%. Nem okozott semmi problémát mivel folyékonyan beszélek angolul és nagyon határozottan, összetett és tudományos hangzatú mondatokban tudom kifejezni magamat.


Ennyi.

2023. ápr. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

"nagyon ideges vagyok ... jól esne olvasnom pár személyes sztorit ... negatív/ pozitív élményt egyaránt"

Most, hogy az 5. leírta, hogy ő mindent is tudott, jobban érzed magad?...

2023. ápr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

jézusom.. mindig meg kell bánnom amikor kiírok ide valamit

igazatok van, nem is tudom miért vártam unatkozó, élettelen okostojás kiégett emberektől, hogy majd képesek lesznek egy kérdést értelmezni.. amikor az összes kérdés ezen az oldalon az ilyesfajta kötekedő jellegű, haszontalan válaszokkal van tele, az ilyen emberektől, mint ti

köszi a próbálkozást srácok, de próbáljátok ki inkább a keresztrejtvény fejtést

2023. ápr. 29. 11:14
 8/9 Thunderfairy ***** válasza:
71%
Az 1-es hozzászoló teljesen normálisan válaszolt. Azzal mi a bajod? És miért van lepontozva? Tényleg úgy van itt hogy minnél alacsonyabb a százalék, sokszor annál hasznosabb a válasz.
2023. ápr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

Kerdezo, en azt javaslom neked, nezz nyelvvizsga videokat YT-on, nem feltetlenul origot, hanem pl angliait. Sokminden kiderul belole es nem leszel (annyira) ideges sem. En is zoldet nyomtam az elsore egyebkent, mert teljesen jol irta. Maradj termeszetes, ez egy szolgaltatas, nem a gyontato papoddal beszelgetsz es nem is a viselkedesedet ertekeli egy protokoll-szakerto, hanem azt, hogy folyamatosan, nyelvi hibak nelkul tudj megnyilvanulni osszetettebb, tarsadalmi folyamatokat is erinto temakban. Ha magyarul kepes vagy gondolkodo, kritikus emberkent letezni, es feltetelezem nem egy 2 eves szakkepzobol mesz c1-re, hanem van ralatasod az arnyalt, szofisztikalt kifejezesmodra, a nyelv kulturalis adottsagaira, akkor nyugi. Egyebkent ha izgulsz, javasolnek inkabb egy IELTS tipusu vizsgat es azon nem buksz meg, a szintednek megfelelo eredmenyt ad.


Kez es labtorest :)

2023. máj. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!