Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Debreceni Egyetem szlavisztika...

Debreceni Egyetem szlavisztika (orosz) szak vélemény?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 30. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Értelmetlen ruhatár szak.
2023. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es: Értelmetlen ruhatár minden szak, ha nem akarsz belőle kihozni semmit sem! Szlavisztikán megtanulsz oroszul, ami egy nyelvtudást ad a kezedbe, ráadásul nem is akármilyen nyelvet.


Sajnos debreceni egyetemről sokat nem tudok mondani, de ha szlavisztikára mész, akkor egy összetartó környezetbe kerülsz, azt garantálni tudom. Kis létszám, de annál segítőkészebb. Sok sikert!

2023. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ahha, álmodj királylány.
2023. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyi az összreakció amit ki tudtál magadból préselni. Lefogadom, egy egyetemre sem tudtál bekerülni ilyen fajta mentalitással. 😆 (kitalálom, kovetkezo válasz, hogy te neked nem is kell egyetem :D)
2023. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Rosszul hiszed, de majd meglátod amikor a bigmeket osztogatod.
2023. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem bigmeket osztogatok, es tokeletesem megvagyok a millios nagysagrendu fizetesemmel. Teljesen el vagy tevedve, es szidsz egy szakot/kart tok feleslegesen. Az ilyeneknek csak a szaja nagy, esze kevesbe :D
2023. júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Én milliárdos vagyok 6 általánossal.
2023. júl. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Buta troll.
2023. júl. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!