Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hány év megtanulni németül b2...

Hány év megtanulni németül b2 szinten ha heti 5 nap napi 1 órát foglalkozok a nyelvvel ?

Figyelt kérdés

2023. máj. 15. 10:17
 1/3 anonim válasza:
0%
100
2023. máj. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En 620 kontakt-oraban tanultam meg nemetul B2 es C1 kozotti szinten. Neked egy ev alatt lenne 260 orad, ha betartod azt, amit irtal. Es mivel mindenki ugyesebb, mint en, ezert azt mondom, h neked igy ket even belul, de akar egy ev alatt is sikerulhet. De B2 es B2 szint kozott oriasi kulonbsegek vannak. Az sem mindegy, h levizsgazni szeretnel belole, vagy hasznalni is tudni a nyelvet ezen a szinten. A "foglalkozom a nyelvvel" sem tudom milyen melysegu tanulast jelent. Meg az is lenyeges, h hany idegennyelvet ismersz mar, es h milyen a nyelverzeked. Szerintem realisan nezve es altalanossagban véve ket ev kell igy hozza a nullarol. Sok sikert mindenesetre!
2023. máj. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
B2,ha jól tanulsz egy év! A c1 már felsö fok,de az is benne van 2 év alatt!
2023. máj. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!