Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyol nyelvet mennyire...

Spanyol nyelvet mennyire nehéz középfokon (nyelvvizsga szintre) megtanulni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez teljesen egyéni! Igazából tapasztalatnak örülnék :) Nyelvérzékem jó, angolt meg németet beszélem (utóbbiból sajnos sokat felejtettem mostanában), de nagyon érdekel a spanyol. Jelenleg duolingon kezdtem el, de szívesen fektetnék bele több energiát is, vagy vennék tankönyvet.

2023. máj. 29. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon.
2023. máj. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kb attól függ, hogy mennyire vagy lelkes és kitartó. Én a Duolingoval 1 év alatt egy olyan szintet értem el, hogy adott nyelven adott nyelvi felirattal sorozatokat nezek most már. Ezek a dolgok, sorozatok, hírek olvasása, könyvek olvasása, zenehallgatás… ezek sokat segítenek. 😊😊 ha próbálod magad mindig motiválni, akkor nem nehéz egy nyelv megtanulása. Nyilván vannak mindig rossz napok, amikor nem annyira motivált az ember( pl nekem a mai ilyen volt, valahogy nagyon küszöbén nyomtam), de amúgy tényleg ez a legfontosabb a motiváció. És persze a kitartás és az állandóság. Minden nap kell vele minimálisat legalabb foglalkozni. Tapasztalatom szerint.
2023. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*lustiban nyomtam, csak a hülye telefonom átírta 😀
2023. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!