Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan nyelvvizsgázhatnék...

Hogyan nyelvvizsgázhatnék könnyebben?

Figyelt kérdés
Kinek kell fizetni és mennyit? Miskolci vagyok. Franciából és angolból kéne az angolból most egy középfokú B1-es a franciából jövőre. Franciából nem vagyok jó ,de angolból egyész jó vagyok.

2023. jún. 3. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

B2 szint számít középfoknak.

Amúgy meg az a sorrend, hogy megtqnulod a nyelvet, választasz egy vizsgatípust, és az azzal foglalkozó vizsgaszervezők közül befizetsz egynél a neked tetsző helyszínen és időpontban tartandó vizsgára.

2023. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Úgy érted, lefizetsz valakit, hogy puszira adjon neked egy nyelvvizsgát? Hálistennek még ez az ország sem süllyedt olyan mélyre, úgyhogy tegyél le róla.
2023. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elírtam B2. Pontosítanék! Mind két nyelvet tanulom és nem a semmire szeretnék levizsgázni. Hanem csak egy kis biztosíték ,rásegítés képpen akarnám mint a jogsinál.
2023. jún. 3. 22:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2023. jún. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!