Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Orosz vagy olasz? Melyiket...

Orosz vagy olasz? Melyiket tanuljam?

Figyelt kérdés

Hobbiból szeretném tanulni, de azt a nyelvet amelyiknek esetleg a későbbiekben még hasznát is venném.

Kérlek, adjatok tanácsot, nem tudok dönteni.


2008. dec. 30. 11:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szerintem az olasz :D
2009. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint én olaszt kezdek el nemsokára de az orosz nagyon keresett mert azt nem beszélik annyian. S mint azt az előző hozzászólásokból is láthattad, sok ember szerint élvezetes nyelv, tehát hobbi mellett akár később hasznát is tudod venni!
2009. febr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Olasz szebb és könnyebb is. Sokan tanulnak olaszul az igaz, de kevesen beszélik jól. Én ebből a nyelvtudásomból élek nyolcadik éve. Itthon az olaszok fektetnek be a legtöbbet az amerikaiak és a németek után. Ha jól beszélsz olaszul (és hozzá angolul, mert azt kérik mindenhová), biztos lesz munkád mindig. Hozzáteszem az orosszal is, azt kevesen beszélik, de nehezebb is, már csak a cirill betűk miatt is.
2010. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én az angolt tanulom 5 éve (13 vagyok) és nemrég kezdtem bele az olasz nyelv tanulásába, nagyon tetszik, könnyű a kiejtés, a nyelvtan, nagyon hasonlít az angolra, szerintem kb. egy szinten lehet vele. Szóval én az olaszt ajánlom.
2011. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!