Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Interneten keresztül hol...

Interneten keresztül hol tudnék orosz anyanyelvű emberrel beszélni/ írni?

Figyelt kérdés

Szeretnék interneten keresztül egy orosz anyanyelvű emberrel kommunikálni, nyilván úgy hogy ő tudja azt hogy tanulás céljából kerestem fel. Valaki nem tud esetleg egy ilyen közösségi oldalt vagy bármit ahol ez megvalósítható? Vagy hol tudnék találni olyan embereket akik alabból erre "vállalkoztak" hogy ilyen emberekkel beszéljenek?

A segítséget előre is köszönöm!



2023. jún. 6. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
interpals.net
2023. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Dá. Harasó.
2023. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

"Szeretnék interneten keresztül egy orosz anyanyelvű emberrel kommunikálni, nyilván úgy hogy ő tudja azt hogy tanulás céljából kerestem fel."


Ha nyelvtanulás céljából akarsz beszélgetni akkor nagy eséllyel olyannal fogsz aki NEM anyanyelvi szintű és ő is tanulja / gyakorolja a nyelvet. Erre van számtalan fórum és app.


Ha anyanyelvi szintűvel akarsz beszélni nyelvtanulás céljából, akkor senki nem fog ingyen tanítani / mentorálni téged és veled foglalkozni a szabadidejében.


Ha anyenyelvi szintűvel akarsz beszélni teljesen általános témáról akkor van esélyed ingyen de erre kifejezetten oldalak nincsenek. Simán fellépsz orosz discord szerverre vagy bármilyen általános csetoldalra (1000 féle orosz nyelvű van) és elkezdesz beszélgetni az ott jelenlévőkkel. Az hogy mennyire rajonganak az ötletért az teljesen attól függ mennyire jófejek. Lehet kioffolnak / letiltanak egyből ha nyelvtani ragozással kapcsolatos kérdéseket teszel fel egy gamer vagy anime szerveren de az is lehet hogy teljesen normális és segítőkész emberekre akadsz.

2023. jún. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pl játszok egy játékon , ahol van chatroom is a csapatoknak, ahol mindenfèle hétköznapi témákról beszélgetünk mellesleg. Maga a játék amúgy orosz, de a világ minden részéről vannak persze. Az én csapatom angol, de szoktam ellátogatni orosz csapatokhoz és akkor egy hétig jobban tanulok😌 Sztem így sokkal jobban ráragad az emberre, angolul is ezerszer könnyebben ki tudom magam azóta fejezni. Az oroszok amúgy nagyon barátságosak.
2023. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!