Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ELTE GTK-n oroszt felvehetek?

ELTE GTK-n oroszt felvehetek?

Figyelt kérdés
Gimiben második nyelvem az orosz volt. B1-es szintig jutottam. ELTE nemzetközi gazdálkodásra megyek, és szeretném tovább fejleszteni az orosz tudásom. Fel tudom majd venni?

2023. jún. 13. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:
7%
Nem! Manapsag oroszt tanulni?!
2023. jún. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Ha lesz olyan tárgy kiírva akkor természetesen :)


Ha pedig nincs, lehet nyitatni az adott tárgy felelőssel, ha többen érdeklődtök felé (ami az esetek többségében nem jön be, de nekem egyszer már volt szerencsém :D)


Ui.:Illetve az ELTE-n nem tudom, hogy van, de nálunk a Corvinus régebben két félév nyelv volt ingyenes, utána ha felszerettél volna venni, fizetni kellett érte.

2023. jún. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

Szia! Bárki bármit mond, én felvettem.


ELTE GTK másodéves psz hallgató vagyok, és elhatároztam, hogy megtanulok oroszul. Ráírtam a BTK ruszisztika tanszékére, és azt mondták az orosz nyelvfejlesztés tárgyat van lehetőség felvenni. (Egyébként a nyelvgyakorlatot is felveheted, csak a két tárgy már nagyon sok ütközést okozna.)


Voltak nehézségek, de úgy igyekeztem felvenni a szeminárumjaimat, hogy ne legyen ütközés. Ez sikerült, mivel az őszi félévemben 2 ütközés volt. Egyedül erre kell figyelni, egyébként meg segítség, hogy a BTK-n mindig ugyanakkor vannak az órák.


Nyelvészekkel fogsz tanulni, szóval lesz tempó, de nagyon megéri. Én végigcsináltam a nyelvfejlesztést, most nyáron folytatom magántanárral, és ősszel nyelvvizsga.


Ha bármi kérdésed van írj privátot.

2023. jún. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!