Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha a kje társalkodó komplex...

Ha a kje társalkodó komplex nyelvvizsgán nem sikerült a hallott szöveg értés,lehetséges csak a hallott szöveg értést megismételni vagy az egész irasbelit meg kell?

Figyelt kérdés
Vizsgajelentkezésnél úgy láttam hogy csak az irasbelire illetve a szóbelire lehet jelentkezni, külön a hallott szövegre nem

2023. júl. 17. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért szerinted ha az 5. feladatod nem sikerült jól akkor csak az 5. feladatot kell ismételned? Nyilván az egészet meg kell ez nem óvoda!
2023. júl. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Két részből áll a vizsga, írásbeliből és szóbeliből. Az azokon belüli alrészeket nem lehet önmagukban ismételni. Viszont a hallás utáni értés a szóbeli része akkor is, ha az írásbelivel egy napon történik, tehát a szóbelit kell megismételni.
2023. júl. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyes, minek válaszolsz olyanra, amiről fogalmad sincs?
2023. júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A szövegértés nem is az írásbelihez tartozik, miért pont azt ismételnéd?

A szóbelit kell ismételni.

2023. júl. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szóbelit kell megismételned, természetesen ha sikerült az írásbeli része, akkor nem kell még egyszer kitöltened az ahhoz kapcsolódó részt, csak szimplán meghallgatod a magnót és szóbelizel újra.
2023. júl. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget


Egy napon volt az írásbeli meg a hallott szöveg es emiatt gondoltam azt hogy az irasbelit kell megismételni.

Nem vagyok még jártas ebben a témában, ezt volt az első vizsgám.

2023. júl. 17. 11:24
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

"Nem vagyok még jártas ebben a témában, ezt volt az első vizsgám."


Az a személyre nézve szégyen aki jártasságot szerez nyelvvizsga ismétlésben, normális ember elsőre átmegy. Másfelől pedig olvasni sem tudsz hogy magadtól nem találtad meg a nyelvvizsga menetének a leírását a hivatalos nyelvvizsga központ oldalán? Kíváncsiságból rákerestem, 1 perc alatt megtaláltam az erre vonatkozó szabályt.

2023. júl. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az utolsót miféle szemétdombról szalajtották?


Bárkivel megeshet hogy benéz valamit és megbukik, majd legközelebb átmegy. Vagy te ilyen helyi hülye megmondóember vagy?

2023. júl. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!