Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ecl nyelvvizsgaert kapok...

Ecl nyelvvizsgaert kapok pontot az egyetemen? Van jobb nyelvvizsga? Mi a kulonbseg kozottuk?

Figyelt kérdés

Szeretnek angol nyelvvizsgat, elsosorban egyetem miatt, hogy tobb pontom legyen

Kerestem az egyetem oldalan, ahova jelentkezni szeretnek, hogy melyikre adnak pontot, de nem talalom

Ezzel az ecl nyelvvizsgaval szemeztem, ezt elfogadjak az egyetemek?

Ha van mas, amit jobban ajanlotok szivesen raneznek arra is


2023. júl. 28. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Kapsz. Továbbtanulás szempontból nincs különbség, csak a feladattípusok mások. Ha nem találtál információt arról, hogy milyen típusú nyelvvizsgát vár el az egyetem, akkor bármelyik akkreditált jó lehet, akár az ecl is.

Én a dexamot ajánlom, ott kiválaszthatod, hogy humános vagy reálos érdeklődésű feladatsort kérsz-e, és mivel az érettségiből fejlesztették ki az egészet, eleve ismerősek a feladattípusok valószínűleg, meg az egész teljesen jól kiszámítható, meglepetésmentes:

[link]

2023. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon jol hangzik, koszonom szepen!
2023. júl. 28. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!