Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó egynyelvű vagy kétnyelvű...

Origó egynyelvű vagy kétnyelvű nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Melyik az egyszerűbb? Angol B2.

Jelenleg egy közép 80% angol érettségim van angolból, valamint július óta készülök mindkettő típusúra, de nem tudom, hogy melyik lenne a jobb. Elsősorban a tovább tanulás miatt lenne fontos.



2023. júl. 30. 21:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Valamint szerintetek, átmennék-e rajta, ha így sikerült az angol érettségi? Vagy még szánjak rá pár hónapot a tanulásra?
2023. júl. 30. 21:18
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Várd meg, amíg decemberben véglegesednek a felvételi követlemények, addig csak tanulj, akkor majd ráérsz eldönteni.
2023. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát azért decemberig nem igazán szeretném húzni a dolgot, mert onnantól már az érettségin kívül már nem igazán szeretnék mással szenvedni.
2023. júl. 30. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki és utána döntsd el. Vannak fent próba vizsgák. Én fél évet készültem intenzíven heti 6 órával (volt már egy Közép angol érettségim,) és a kétnyelvű júliusi vizsgám meglett simán hat hónap alatt. A másikat nem is próbáltam, de nem hiszem, hogy gondot okozott volna az is. És a #2-essel ellentétben, jól teszed, hogy már most készülsz, mert érettségi időszakban kb. semmit se fogsz tudni vele foglalkozni, ha pedig pont akkor vizsgázól akkor nagyon húzós lesz és stresszes.


Sok sikert!

2023. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jól megy a fordítgatás, akkor a kétnyelvű. Ha nem, akkor a mono.
2023. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egynyelvű abból a szempontból könnyebb,hogy a kérdésben lévő szavak segíthetnek a szövegben a választ megtalálni,még ha nem is tudod a magyar megfelelőjét a szónak.


A kétnyelvű könnyebb,ha nem zavar be,hogy nem ugyanazon az nyelven válaszolsz,mint olvasol pl.

Szerintem amelyik neked egyszerűbb, abban bízz.

2023. aug. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!