Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szalai Nóra 5 perc angol -...

Szalai Nóra 5 perc angol - újrakezdőknek és középhaladóknak(narancssárga előlap) című könyv milyen szinten van? B1 vagy B2? Melyik szintre készít fel?

Figyelt kérdés

2023. aug. 20. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
A "középhaladó" szóból melyik betűt nem érted?
2023. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
B1 vagy B2 szintnek számít? Vagy inkább a kettő között?
2023. aug. 20. 15:24
 3/10 anonim ***** válasza:
21%

Először is tisztában vagy vele hogy a B1 és a B2 minek felel meg? Mivel a könyv nevében szerepel a középhaladó szó, és a "B1" kód épp a középhaladót takarja ezért nem nehéz levonni a következtetést. De ha ezzel nem is vagy tisztában 2 másodperc kereséssel megtalálható a válasz a kérdésre:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelv..


Szóval igen, B1-es szint

2023. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

nem jó ez a könyv, én megvettem pár éve, de megbántam.


nagyrészt ugyanazok a példamondatok vannak benne, mint az 1. könyvében, meg amiket a hírlevelekben kiküld tananyagként.


baromi nagy képek vannak benne illusztrációként egy-egy oldalon, a szöveg kárára.

2023. aug. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Max. az ingyenes anyagait érdemes használni, de én azokban is folyton valami hibába ütközök, úgyhogy nem igazán megbízhatóak...
2023. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

sajnos nagyon rossz Nórinak a magyar helyesírása, megvan tőle 3 könyv is, és mindegyikben van hiba!

az a legdurvább, mikor leírja, hogy ő angol tanár (helyesen: angoltanár, akkor lenne külön, ha ő egy angol nemzetiségű tanár lenne).


most promózza az új könyvét, ami 12 ezerbe ketrül, berakpott róla befotózva Fb-n pár oldalt., és behalás, de felfedeztem köztük ugyanolyan példamondatokat, amelyek a korábbi könyveiben is voltak.


számomra hihetetlen, hogy ha tud angolul, nem képews friss, új, változatos példamondatokat írni!!!


ami még fura, hogy nem is végzett angol szakot, hanem csak olaszt.


tehát úgy tanítja angolra az országot, meg ír nyelvkönyveket, hogy hivatalosan ő nem angoltanár, "csak" felsőfokú nyelvvizsgája van angolból.

2023. aug. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
#6 Ezen miért lepődsz meg? Az ilyen túlárazott sz@rokat mind ilyen kókler fosok árulnak akiknek se a végzettsége se a kompetenciája nincs meg hozzá.
2023. aug. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Üzletember ő, nem nyelvtanár.
2023. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8


de nyelvtanárként hirdeti magát, sőt nyelvészként!

azzal szokott védekezni, hogy olasz szakot elvégezte, tehát tényleg tanár, de azért a két nyelv nagyon más, és ha vki. annyira odavan az angolért, mint ő magáról mondja, akkor nem értem, miért nem végezte el.

mivel van már nyelvtanári diplomája, 2 éves kiegészítő képzéssel meglehetne neki az angol is.

2023. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs rá szüksége, mint a mellékelt ábra mutatja: anélkül is sikeres üzletember.
2023. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!