Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék az ELTE-n németet...

Szeretnék az ELTE-n németet tanulni. Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

Kurzus keretében szeretnék 0 szintről németet tanulni. Ismertek olyan órát, ahol ez lehetséges vagy ne is álmodjak?

Olvastam már itt hasonló kérdést, nem érkezett rá olyan válasz, amiben konkrét tárgy fel volt tüntetve, de hátha valaki tud valamit. Kit érdemes erről kérdezni?



#ELTE #egyetem nyelvtanulás
2023. aug. 27. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Senkit mert nemetet eselytelen elte-n nullarol tanulni. Nem tudom milyen szakon vagy de a nyelvek ugye a btkn vannak. Ha meg ott is tanulsz es nemetet szeretnel minornak oda is kotelezo valami alap tudas (pontosan nem tudom mi a kovetelmeny erettsegi/nyelvvizsga/szintfelmero), tehat 0rol kezdeni eselytelen
2023. aug. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az idegennyelvi lektorátuson már nincsenek nyelvórák? Én ott kezdtem nulláról olaszt tanulni (csak ez már régebben volt :) ).
2023. aug. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 1 vagyok. En ugy tudom hogy mar nincs de lehet tevedek, ez hirtelen eszembe se jutott. Olaszt mar lehet a 0rol tanulni a btkn inditottak 0rol olasz kepzest mint minor azt fel lehet venni de ugy remlik hogy a nemet/angolhoz nincs mar
2023. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!