Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek a Hankó-Futó...

Mi a véleményetek a Hankó-Futó-Heé-féle Cseh nyelvkönyv legutóbbi kiadásáról? Jól lehet belőle egyedül tanulni?

Figyelt kérdés

2023. szept. 19. 11:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Felső szintű szerb tudás után 3-4 hónap alatt végeztem vele, egyszerű kommunikáció nem okoz különösebb gondot, több erőfeszítéssel meg lehetne egy közép szintű cseh nyelvtudás.

Maga a könyv elég unalmas egy idő után, grafikai szempontból gyér, nem a legérdekfeszítőbb tananyagnak mondanám. De szerintem elég jól magyaráz. Amit nem tudok, hogy szláv nyelvet nem ismerő magyar ember mennyire boldogul vele egyedül, nekem egy fix szerb alap igen sokat segített, igaz hátráltat is a viszonylagos hasonlóság.

Egy próbát mindenesetre megér, úgy gondolom

2023. szept. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!