Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Külön elvégzett nyelvvizsgák...

Külön elvégzett nyelvvizsgák esetén hogy kell visszaigényelni a díjat?

Figyelt kérdés
Ket kulon reszben vegeztem el a nyelvvizsgat. Amikor a dijat vissza probaltuk igenyelni az allamkincstar oldalan, akkor az egyesitett reszvizsgak opcioban nem engedett ket kulon bizonyitvanyszamot feltolteni, tehat csak egy nyelvvizsgabizonyitvannyal engedi a visszaigenylest. Mit kell ilyenkor csinalni?

2023. szept. 23. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idő telt el a két vizsga között?
2023. szept. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én nem tudom mit néztél, de a nyomtatványon ott van a két részvizsgára vonatkozó adat kérés is.
2023. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt nézem.

3.2 Bejelölöd, hogy egyesíthető részvizsgák.


3.4.1-3.4.4 -Kitöltöd az egyik bizonyítvány adataival.


3.4.5-3.4.8 Kitöltöd a másik bizonyítvány adataival.


A számlákkal együtt feladod postán.


Online:


Bejelölöd ott is, hogy egyesíthető részvizsgák. Majd ott lesz, hogy első sikeres részvizsga, második sikeres részvizsga.

2023. szept. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnézzük a visszaigénylést mégegyszer. A két vizsga között másfél hónap telt el.
2023. szept. 23. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!