Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ANKI-ban hogy adjak hozzá...

ANKI-ban hogy adjak hozzá több profilt?

Figyelt kérdés
Gépen van 3 csomagom 3 nyelvből, de telefonra csak úgy tudom szinkronizálni, hogy csak 1 csomag menjen át. Valami megoldás?

2023. szept. 24. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Pontosíts, mit szeretnél csinálni?


A profilok külön felhasználók. Egyszerre egy profilba tudsz belépni a programban.

2023. szept. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gépen van 3 profilom, angol, német és francia. Ott csak annyit kell tennem, hogy profil váltása, és ha mondjuk végeztem az angol kártyacsomagokkal, áttesz a francia profilba. Telefonon ellenben akárhogy is szinkronizálom, csak egy profilt rak át, így ha mondjuk nem vagyok gépközelben 1 hétig, angolból tudom csak megcsinálni a napi kártyákat, de németből és franciából felgyülemlik több száz kártya (mivel nem tudom megnyitni) . Remélem így érthetőbb:)
2023. szept. 24. 12:36
 3/6 A kérdező kommentje:
+a 3 profil egy felhasználóról van bejelentkeztetve, tehát elvileg ha bejelentkezek telefonon, mindháromnak látszódnia kellene.
2023. szept. 24. 12:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy írtam, a külön profilok külön felhasználóknak számítanak, szóval egymástól függetlenek, szerintem szinkronizálást tekintve is. Tehát nem egészen értem, miért tartasz 3 profilt a gépeden. (Ez kicsit olyan, mintha 3 különböző Facebook profilt használnál ahhoz hogy különböző emberekkel beszélj, tök felesleges.) Legyen a gépen 1 profilod, abba akárhány paklit hozzáadhatsz, és a szinkronizálást is csak 1x kell beállítani, el fogsz érni mindent a telefonodról.
2023. szept. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért csináltam még anno 3 profilt, hogy az egész áttekinthetőbb legyen. Miután végzek az összes francia kártyával térek át a németre, stb. Elég lassan haladnék, ha a nyelveket másodpercenként kellene változtatni az agyamnak. Ezeket a profilokat sehogy sem lehet "egyesíteni"?
2023. szept. 24. 19:39
 6/6 anonim ***** válasza:

?

Miért kéne a nyelveket másodpercenként változtatni az agyadnak?

Amire most a profilokat használod szerintem, arra valók a paklik. Az összetartozó kártyák egyben vannak, és amelyik paklival gyakorolsz, csak abból fog kártyákat mutatni. Csinálhatsz 1-1 külön angol, francia, német paklit, vagy többet. Címkézni is lehet a kártyákat, és tudsz a címkékre szűrni (tehát pl. francia igevonzatok, angol phrasal verbs, akármi).


Válassz ki 1 profilt (ami szinkronizál), és azt használt. A többi profilból exportáld a kártyacsomagokat, aztán töröld a profilokat, és importáld a kártyacsomagokat "A" profilodba.

2023. szept. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!