Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Létezik hogy valaki az angolon...

Létezik hogy valaki az angolon kívül nem tud megtanulni más nyelvet?

Figyelt kérdés
Pl mert nem érti a nyelvek logikáját a nyelvtanat?

2023. okt. 20. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Előfordulhat, nem mindenkinek ugyanolyan jó a nyelvérzéke az angol meg azért egy viszonylag egyszerűbb nyelv. Habár ha németül próbálsz tanulni és nem megy lehet érdemes lenne akkor más nyelvet is próbálni. Hasznos nyelv amúgy it az EU-ban, de nekem is elég sok bajom volt vele, gimiben viszont kötelező volt az angol mellett. Utána hobbiból kezdtem el az olaszt, másabb a logikája mint a németnek, jobban is ment sokkal.
2023. okt. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy csak az angolt érti, mást nem szerintem nincs. Annyiféle nyelv van, biztos van, amit ért. (Ha pl. oroszt, németet nem, simán lehet, hogy az olaszt, franciát igen.)
2023. okt. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Az angol nem egyszerűbb nyelv hanem köznyelv valamint mindenki nagyon könnyen találkozik vele. Ha olyan világban élnénk, hogy az olasz lenne a köznyelv akkor az angol tűnne bonyolultnak avagy nehéznek. Természetes, hogy az angolt könnyebbnek fogjuk látni. Épp ezért ha más nyelvet is megakarunk tanulni akkor ki kell lépni a komfort zónából.
2023. okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Persze. Úgy hívják ezt a betegséget, hogy amerikai.
2023. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem létezik.
2023. okt. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!