Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha van 1 oldal ahol B1 ig...

Ha van 1 oldal ahol B1 ig komplett nyelvtan van amit olvashatok, akkor a duolingó gyakorló részével milyen szintig lehet gyakorolni?(többi a hsz-be)

Figyelt kérdés

Ugye tudható, hogy a duó A1-2 szint de van aki szerint súrolja a B1-et is. Nyelvtant tudok máshol olvasni egészen B1-2 ig, van online tanfolyamom. A duót sem szeretném elhagyni telón nyomkodni jó, meg szeretem a ranglistát, a kérdés.

Ha csak azt nézem hogy gyakorlok vele a feladatokkal, akkor milyen angol szintig tehetem? (1-2 bonyolultabb mondatára 1 angoltanár azt mondta miután kérdeztem, hogy ez nem A1-2,,,, annál sokkal nehezebb.


2023. okt. 25. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Többféle anyagból érdemes tanulni egyidejűleg. Én összegyűjtöttem vagy 30 féle angol oktató anyagot.

Mondjuk más nyelveket is, nemcsak angolt.

2023. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyes nekem van komplett tanfolyamom, tanárral meg mindennel. (tehát rendes online angol tanfolyam)
2023. okt. 28. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:
19%

Mit fogsz kezdeni a válasszal, ha az lesz, hogy A1? És ha az lesz, hogy A2? És ha B1? És ha B2? És ha C1? És ha C2?

Így is úgy is tanulnod kell, ha tudni akarsz angolul, nem? Akkor?

2023. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor lepontoztalak, bocsi
2023. okt. 29. 16:48
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

A Kreatív nyelvtanulás Online gyakorlóját próbáld ki, hogy tetszik-e.

Másrészt Szalai Gabi Angolutca applikációját ajánlom. Van ingyenesen használható része és előfizetéses is. Felnőtteknek szól elsősorban, nem gyerekeknek.

[link]

2023. okt. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5 köszi, már tag vagyok máshol, :O)
2023. okt. 30. 10:30
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
C2
2023. okt. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!