Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen online tanfolyamot...

Milyen online tanfolyamot ajánlotok angol tanuláshoz (főként beszéld a lényeg)?

Figyelt kérdés

Van középfokú nyelvvizsgám, de elég régen volt, és akkor sem voltam valami jó belőle. Szóval papír már nem kell, az megvan, az alapok mondjuk úgy megvannak, olvasgatok is angol nyelven, de nehezen megy, írni már szörnyen nehéz, de a legnagyobb baj a beszéd. Alig tudok megszólalni angolul. Pár mondatot kitalálok elmondom, de ha hirtelen kell válaszolni az nem megy, amit mondok az is elég kezdő szinten van.


Vidéken élek, nem nagyon tudok nyelvtanárhoz eljárni, a duolingo bugyuta és unalmas, filmet magyarul sem nézek, valami bevált specifikus megoldás kellene.



#nyelvtanulás #angol #online tanfolyam #angolul tanulni #online angol tanfolyam
nov. 7. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:

angoltanuláshoz

egy szó


Tökmindegy, hogy van középfokúd, visszafejlődtél, az a helyzet. Minden készséget párhuzamosan kéne visszahozni arra a szintre, ahol korábban már voltál, főleg, ha nincs, akivel konkrétan a beszédfejlesztésre tudd helyezni a hangsúlyt. Ha a többit (is) fejleszted egy olyan tankönyv segítségével, amihez van minden kelléked (hanganyag, megoldókulcs, stb. - legfeljebb a fogalmazásaidat nem fogod tudni kijavítani, de attól még megírni azokat is meg tudod), azzal a beszéded is fejlődni fog.

nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de lusta vagyok. valami csodamódszer kellene, amit a lustaság mellett is végigcsinálok. ezért lenne jó egy vezetett módszer/program, ami köt egy kicsit de élvezetetes is. tudom hogy újra kell tanulnom mindent 20 év távlatából csak azért írtam, hogy így-úgy képben vagyok és papírt nem kell adjon, ne vizsgára készítsen fel.
nov. 8. 00:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, csodamódszer az nincs, bocsesz. :D Ha lenne, mindenki úgy csinálná.
nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Thunderfairy ***** válasza:
Számítógépes játékokat, ami érdekel, játszál. Magyaritani tilos mert pont az a lényeg hogy ne értsed eleinte. Ez adjon egy bizonyos fokú hozzáállást a tanuláshóz. Tehát, kitanulni egy kedvelt játékot. SZIGORUAN ANGOL NYELVŰ LEGYEN MINDEN BENNE.
nov. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És ha már játék: olyan legyen, amiben minél fontosabb szerepe van a kommunikációnak - lehetőleg nem a géppel, hanem valódi, hús-vér más játékosokkal akár szóban, akár írásban!

Forge of Empires például vagy valami hasonló.

nov. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!