Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen angol könyvet válasszak?

Milyen angol könyvet válasszak?

Figyelt kérdés
Angolt kezd el tanulni 10 éves kisfiam. Milyen könyv lenne a legmegfelelőbb? Inkább képes-mesés dolgok fogják meg. Néhány szót már tanultak a suliban, de az alapoknál tart. Tudtok ajánlani valami jó oktató lehetőleg több kötetes könyvet? (több kötetest azért írtam, hogy ne kelljen könyv típust váltani ha elér egy bizonyos szintet)
2010. okt. 19. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

De ezt nem nagyon értem: ki fogja tanítani? Te, otthon? Egyébként a hanganyagot is meg kell venni.

2010. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mivel a suliban még nincs kimondottan angol órájuk, max. napköziben néha játék közben a tanító nénivel tanulgatnak szavakat, így képes-játékos könyvvel én is tanítgathatnám, (bár hiába tudok angolul, azért tanítani az más dolog) aztán ha úgy alakul akkor magántanár is foglalkozhatna vele néha. Persze nem akarok semmit erőltetni, csak ha látom, hogy örömmel csinálja.
2010. okt. 20. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!