Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az angol nyelv mellé németet...

Az angol nyelv mellé németet vagy spanyolt válasszak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Némettel talán többre mész.
2011. júl. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az attol fugg hogy hol fogsz elni, dolgozni..
2011. júl. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
[link] ez talán segít
2011. júl. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát ha olyan terveid vannak, hogy németországban tanulsz vagy élsz és dolgozol később akkor német. illetve ha dunántúlon élsz akkor azt mondják ez a "praktikus". Ha tetszik a spanyol és esetleg azzal szívesebben foglalkoznál később akkor inkább azt válaszd!

Én is németet tanultam meg angolt. Hát mondanom sem kell a németet utáltam meg van belőle nyelvvizsgám és kész, igazából ha nem muszáj többet sosem szólalok meg németül :D

19/L

2011. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha nem a tersegben vagy europaban fogsz dolgozni akkor termeszetesen spanyol, enis most kezdem el epp ezert
2011. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
spanyol!! én most kezdtem el és nagyon szeretem, előtte angolt tanultam. nem nehéz.
2011. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Német, ha menni akarsz valamire a nyelvtudással.


Spanyol, ha nagyon nehezen tudsz nyelvet tanulni, de mindenáron kell a két nyelvvizsga.


(A spanyol hasonlít az angolra és könnyebb a németnél)

2011. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!