Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek angolból melyik...

Szerintetek angolból melyik vizsgaközpontnál érdemes B2-t csinálni?

Figyelt kérdés

nov. 21. 21:15
A kérdező szavazást indított:
Euroexam
ECL
LanguageCert
Egyéb, leírom megjegyzésben
7 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

DExam:

[link]


Szerintem tök jó, és igenis könnyebbség, hogy választhatsz, hogy humán vagy reál feladatsorokat kérsz-e.

nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%

Csak IELTS vagy TOEFL.

Valamint a Cambridge (CAE).


Esetleg még jó lehet a TOEIC, vagy OPI/OPIC is.


Minden más (--ahogy meg kéne mutatni valaki olyannak is aki a magyar burkon kívülről jött--) kevesebbet ér, mint a tegnap lehúzott használt wc-papír.

nov. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Teljesen mindegy.
nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha csak ezeket soroltad fel, akkor valószínűleg csak magyar továbbtanulás szempontból van szükség a nyelvvizsgára, és akkor teljesen fölösleges azokban a típusokban gondolkodnod, amiket a 2. ír.
nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
BME szerintem ez van a legjobban kialakítva feladatok terén.
nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
telc korrekt, csak az a baj, hogy a magnót egyszer lehet meghallgatni
nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eddig a LanguageCert-ön gondolkoztam. Szerintetek?
nov. 27. 22:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, nyelvvizsgát pluszpontért vagy követelmény miatt csinál az ember és csak az számít, hogy van vagy nincs. Ha a nyelvtudás kell valahova, ott nem azt kérdezik van-e papírod.
nov. 28. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ahova sokan jelentkeznek, ott első körben a papírok alapján szűrik meg a jelentkezőket, úgyhogy kell a papír, mert mindenkinek a nyelvtudását nem fogják ott, helyben tesztelgetni, hogy valóban igaz-e, amit a saját nyelvtudásáról állít az illető, hiszen be se hívják interjúra papír nélkül.

És jobb helyeken az sem mindegy, hogy milyen és mikori papírod van, úgyhogy valójában csak olyan és akkori papírt érdemes szerezni, amilyet és amikorit a megcélzott helyen elvárnak.

Ha egyszerűen csak magyarországi továbbtanuláshoz kell, ahhoz bármelyik Magyarországon akkreditált nyelvvizsga jó egyelőre, és ha az a kérdés, hogy azok közül melyiket, akkor szerintem DExam.

nov. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

#9

Te kis okoska. Értem, hogy még gyerek vagy, de szerinted a felnőttek beleírják a cv-be, hogy hol csinálták a nyelvvizsgát? Aki igen, na azt nem hívják be.

nov. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!