Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Felsőfokú angollal milyen...

Felsőfokú angollal milyen melót lehetne mostanában találni? Vagy az még nem számít akkora extrának?

Figyelt kérdés
dec. 20. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
SSC-ben valami random excel-lapozgato meg aktatologato melokra ra lehet probalni. Egy angol felsofoku nem valami nagy truvaj, lassan elvaras lesz.
dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
(marmint ha mashoz nem ertesz)
dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az SSC az mi a fene?
dec. 20. 11:45
 4/7 anonim válasza:
71%
Wc pucolás, mosogatás vagy gyári meló angliában ha csak ennyi a tapasztalat/szaktudás.
dec. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 oke, akkor semmihez sem ertesz, meg google-t sem tudsz hasznalni.
dec. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ügyfélszolgálatos melók, különösen, ha szóban is jól megy (telefonos ügyfelezés). Tényleg nem akkora dolog már, 14 éve még az volt, de azóta felnőtt egy interneten felnövő generáció, akiknek sokkal jobban fekszik a nyelv. Az én korosztályomban még nagy szám volt.
dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát azért én még mindig meglepődök néha, hogy hol tart a magyar társadalom ezen a téren. Múltkor pl autópálya melletti, forgalmas benzinkúton annyit tudott válaszolni az angolul érdeklődő külföldinek az eladó, hogy "yes euró, curikk forint", még én éreztem szekunder szégyent miatta. Mivel akinek tényleg stabil a nyelvtudása (az ezt-azt megértek tiktokról még nem jelenti azt, hogy egy valós helyzetben is helyt tudnék állni), az gyakran lelép külföldre, emiatt szerintem sok helyen előnyt jelent, ha te maradni akarsz nyelvvizsgával, ügyfélszolgálatos, eladói, vendéglátós pozíciókban nem tudom elképzelni, hogy ne örülnének neki. Azt viszont sajnos nem hiszem, hogy magasabb fizetést adnának miatta, inkább arra jó, hogy előnybe kerülsz a többi jelentkezőhöz képest.
dec. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!