Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo nyelvvizsga szóbeli hogyan?

Origo nyelvvizsga szóbeli hogyan?

Figyelt kérdés
2 hónap múlva tervezek menni svédből vizsgára, viszont a szóbelire csak egy hét van kijelölve. Azt, hogy pontosan melyik nap lenne a szóbeli, mikor tudom meg? (még nem jelentkeztem a vizsgára.)

dec. 28. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két héttel a vizsga előtt.
dec. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ha esetleg nem jó az időpont, van lehetőség módosításra?
dec. 28. 18:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán akkor, ha vállalod a másik helyszínt... Nem tudom, én másik nyelvvizsgaközpontról tudom jobban, ott úgy van. Vagy halaszthatsz a következő vizsgaidőszakra.
dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az egy év múlva lenne... Köszi azért :)
dec. 29. 20:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát svédből ugye... Akkor arra a hétre ne csinálj programot, az a biztos. :)
dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mivel svéd, 99% csak egy bizottság lesz, max 5 vizsgázó, az írásbeli vagy a labor időpontjához szokták igazítani, ha sikerül úgy egyeztetni a vizsgáztatókkal. de abban ne reménykedj, hogy variálhatod. szóval: Akkor arra a hétre ne csinálj programot :-)
dec. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És egyébként, szerintetek hogy készüljek? Az oldalukon semmilyen segédanyagot nem jelöltek meg, egyedül egy típusfeladatos részt adtak ki svédből. Oké, így látom hogy mire számítsak, de a nyelvi szint is ez lesz, vagy élesben nehezebb?
jan. 5. 12:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Az lesz a szint, csak a körülmények miatt lesz nehezebb (hogy izgulsz, hogy pénzed fekszik benne, stb.).
jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!