Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan nyelv, mely szimplán...

Van olyan nyelv, mely szimplán csak közel áll hozzátok, és ezért tanuljátok?

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok, hogy nem azért tanuljátok, mert annyira sok érv van mellette, hogy nagyon megéri. Illetve nem kötelezettség. Egyszerűen csak azért, mert szeretitek tanulni, hallgatni, és nem is feltétlen kell megmagyarázni, hogy miért tetszik. Ez így van és kész.


Én nem beszélek nyelveket még. De akármennyire is furcsa, a német nyelv az, amihez vonzódom. Megmagyarázni nem tudom, hogy miért. De bírom hallgatni és a nyelvtani logikáját is szeretem. Tehát én ezt fogom tanulni.



jan. 6. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
én egészen kicsi voltam, talán hét vagy nyolc, amikor ráfixáltam, hogy oroszul akarok tanulni... a miértekre azóta sincs túl értelmes válaszom, ez kell nekem és kész. (huszonéves vagyok, és még mindig tart)
jan. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szuper!
jan. 7. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!