Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Project 1,2,3,4,5 tesztei...

A Project 1,2,3,4,5 tesztei és megoldókulcsai megvannak valakinek?

Figyelt kérdés
A fourth edition kellene! (4th Edition)

#angol nyelv #angol #projekt #Project 1 #angol megoldókulcs
jan. 11. 19:57
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
94%

A 17 évesek írnak így...

Semmi bizonyíték nincs arra, hogy te tanár vagy... Sőt, sokkal inkább az ellenkezőjére...


Nagyon gyanús, ha elvben te tanár vagy, miért nincsenek meg a tesztek, és miért itt, miért nem az iskola vezetőségétől kéred.


Tudod, ha valami csibének látszik és csibeként csibeg, akkor az csibe! - hiába akarod bemesélni, hogy krokodil, az attól még csibe lesz.

jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Ok! De... Miért nem tudja átküldeni? Kérem!
jan. 12. 17:16
 13/41 A kérdező kommentje:
Valaki? Legyenszíves valaki!
jan. 12. 17:25
 14/41 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a szándék ismeretében erre viszonylag kevés esélyed lesz...

Ha tanár vagy, keresd fel a vezetőséget, ha diák, semmi dolgod a megoldókulccsal!

jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

"kérem! én egy tanár vagyok! és nem találom semelyik könyvben sem! ... Mondom eg ytanár vagyok. ... Valaki? Legyenszíves valaki!"


Aha, valószínűleg így jajveszékelnek a tanárok a gyk-n! :DDD


Kedves kolléga! A munkaközösségvezetőjétől kérdezze meg, hogy hogy is megy az ilyesmi és kész. :)))))

jan. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
85%
Ne hülyéskedj, tanítottam Projectből, ott a tanári kézikönyv. Nem hozták ki?
jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
75%

"én egy tanár vagyok! ... Mondom eg ytanár vagyok."

Így csak a kezdő angolosok beszélnek, akiknek a figyelmét épp az elmúlt hetekben, hónapokban hívták fel rá (újra és újra, ez zavarja meg a magyar nyelvérzéküket), hogy az angolban a foglalkozások elé határozatlan névelőt kell tenni. :)))))

jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kedves #16, a tanári kézikönyvben nincsenek tesztek, sem a megoldásuk. És igen, általában a munkaközösség-vezető tartja a kapcsolatot az Oxforddal. Megírja nekik, ki melyik könyvből tanít, és ők névre szólóan küldik ki a linkeket, ahonnan a TZ-ket is letöltheted megoldással együtt. Ha valóban tanár vagy, kedves kérdező, fordulj a munkaközösség-vezetődhöz. De ha valóban tanár vagy, ezt te is tudod, mert eddig hogy a csudába tanítottál eme linkek nélkül? Ha nem angol szakos vagy, kollégát kérdezz, ne itt próbálkozz.
jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
71%

#18: nem, már emlékszem a tesztekre, én a Munkafüzet végén lévő Progress checkre gondoltam.

Ami a teszteket illeti, azokat sosem használtam, de úgy rémlik, abból a tanárnak van e gy fénymásolható példánya, vele együtt a megoldókulcs is.

jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Kedves #19, nekem nem rémlik, hanem tudom, mivel mostanság is a Project-sorozatból tanítok. :)
jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!