Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Project 1,2,3,4,5 tesztei...

A Project 1,2,3,4,5 tesztei és megoldókulcsai megvannak valakinek?

Figyelt kérdés
A fourth edition kellene! (4th Edition)

#angol nyelv #angol #projekt #Project 1 #angol megoldókulcs
jan. 11. 19:57
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

24 évesen még bátran felhívhatja az ember a vezetőtanárát is, hogy tanácsot kérjen tőle.

Egyébként kollégák nem csak iskolán belül léteznek: lehetnek volt évfolyamtársak is, vagy mások az egyetemi életből, a közelben levő iskolák angoltanárai, stb.

A tankönyvkiadó területi képviselői is mind nagyon szívesen segítenek, nekik is lehet írni vagy telefonálni.

jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, amennyiben az értő olvasás hozzátartozik egy 24 éves tanárhoz, talán feltűnt, hogy nem is találhatod, mert az Oxford névre szóló linkekben küldi ki a kollégáknak (a munkaközösség-vezető listája alapján), és tudtommal a 4. kiadás tesztjei és megoldókulcsai nincsenek fent a hálón.

Elképzelésem sincs, milyen lehet a privát, egyedüli, általános iskola (online), pedig negyven éve vagyok a pályán, de ha létező általános iskola, ahogy előttem írták, nyugodtan keresheted az OUP területi képviselőjét, írhatsz közvetlen a holnapon található elérhetőségre... és a #31. már leírta: volt évfolyamtársak, közelben lévő iskolák... nem ragozom. Milyen tanár vagy te, hogy itt kuncsorogsz, ahelyett hogy szakmai körökben kérdeznél, keresnél? (Mellesleg a facén is van angoltanárok csoport, ott is segítőkész kollégák vannak.) Ne haragudj, nem csoda, ha nem hisznek neked. Te magad tettél róla, hogy hiteltelen légy.

jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

"a facén is van angoltanárok csoport, ott is segítőkész kollégák vannak"

És oda hogy lehet bejutni?... Ki tudja, hogy ott tényleg tanár-e mindenki, vagy csak mondja...

jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Jelentkezel. Emlékeim szerint válaszolni kell pár kérdésre, és igen, lehetséges, hogy nem mindenki tanár, ezen még nem gondolkodtam, mindenesetre elképesztően jó anyagokat osztanak meg - nekem ennyi elég. Project és egyéb teszteket nem szoktunk megosztani... :)
jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

"lehetséges, hogy nem mindenki tanár, ezen még nem gondolkodtam"

Ez annyira jellemző a facésokra!...

jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Köszönöm, látom, szakmabeli vagy és nagyon értesz hozzá. Ismered a csoportot, képben vagy a megosztott anyagokkal kapcsolatban, a rengeteg segítséggel, amelyet egymásnak nyújtunk, belelátsz a csoport életében, és számodra is nyilvánvaló, hogy egy nem szakmabeli igazából nem tud ott magával mit kezdeni...

Az pedig külön aranyos, hogy egyetlen egy megnyilvánulásom alapján az egész face társadalmat egy kalap alá vetted. Csak nem te is, fiam... (mert ugyi mindenki magából indul ki:)

jan. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
50%

"egyetlen egy megnyilvánulásom alapján az egész face társadalmat egy kalap alá vetted"

Nem, csak eszembe juttattad ezt a véleményemet, ami már rég kialakult nagyon sok minden alapján - még te is, akiből pedig többet kinéztem, de mindegy.

jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
52%

Te csak ne nézz ki belőlem semmit. Teljesen hétköznapi, 'hárombalkezes', szőke nő vagyok, aki tud picit oroszul, még 'picibbet' angolul, szeret fontoskodni XD (állítólag kioktatni is, de arra nem vagyok büszke:( -- ettől még egy csoport lehet nagyon jó. Szakmai csoport (néhánynak tagja vagyok, sokat segítenek, sokat tanulok a tagoktól), s hidd el (vagy ne), nem szakmabelinek nincs ott nagyon keresnivalója. Ettől függetlenül jogod van a véleményedhez. Neked véleményed van, nekem meg sok-sok segítőtársam, ha elakadok valahol. (Amúgy nagyon nem kedvelem a facét, de az iskolai, a szakmai és egy-két baráti csoport miatt maradok)

:)

jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Kérem szépen! Milyen további módon tudnám igazolni, hogy pedagógus vagyok?
jan. 18. 16:54
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem felénk kell igazolni, hanem a tankönyv kiadója felé, és szíves-örömest segítenek. Már rég segítettek volna, mióta kiírtad a kérdést.
jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!