Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Project 1 tesztjei és...

A Project 1 tesztjei és megoldásai valakinek megvannak?

Figyelt kérdés
A 4th edtition kell! Mindenkinek előre köszönöm!
jan. 13. 15:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
csüt és péntek után ma is?
jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Az előző kérdésedre is az válaszoltam hogy nem küldöm el.
jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Akkor majd elküldi más! Bocsánat! Nem csak Ön tudja ellküldeni!
jan. 14. 08:17
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
3,5 napja ezen kattogsz, hogy szerezd be... ennyi idő alatt már meg is tanulhattad volna az anyagot. Miért nem ezzel foglalkozol, hogy megtanuld a nyelvet? Mi akadálya van ennek?
jan. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De kérem, megvan tanulva! Tanár vagyok!
jan. 14. 08:53
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Ezt már az előző kérdésednél világosan kifejtették...

Ezzel a nyelvhelyességgel, fogalmazási készséggel nem igazán vagy tanár, arról nem is beszélve, amit szintúgy mondtak, ha tanár lennél, akkor a vezetőséghez kellene fordulnod, hisz ők hivatottak ezekben a kérdésekben intézkedni.

jan. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Tudod, mit?



Mondogatod, hogy tanár vagy. Beírni én is be tudok bármit...

Bizonyítsd be, hogy tanár vagy!


Szerintem akkor lehet, többek másképp állnak hozzá a kérdéshez, ha igazolod, hogy pedagógus vagy.

jan. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Betudom bizonyítani, de nem fogom. És egyébként, ha Önnek nem tetszik nem kell foglakozni evvel.
jan. 14. 14:44
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Nekem mindegy, de azzal legyél tisztában, hogy valószínűleg sokak, akiknek megvan, és olvassák a kérdésed, talán épp azért nem küldik el, mert meg vannak arról győződve, hogy nem vagy tanár.


Talán ha bebizonyítanád, hogy a 16 éves szintű nyelvhelyesség ellenére tanár vagy, talán könnyebben el tudnál jutni a végcélhoz.


A be tudnám bizonyítani, de... dolog elég átlátszó... Aki be tudná bizonyítani, de..., az semmit nem bizonyított.


Mondjuk esetleg elmondhatnád, melyik évfolyamban tanítasz, mi a jelenlegi tanított anyag, és mi lesz a következő, és miért ez a tananyag sorrendje.

jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Akkor bebízonyítom! jelenleg 6 évfolyamon tanítok:

3.évfolyam: Let's Explore 2, Unit 2(Let's go!) következő anyag: Unit 3 (At home)

4.évfolyam: Project 1, Unit 1 (Introduction) MOST ÍRNÁNK BELŐLE TESZTET!!!, HA VAN!!! következő anyag: Unit 2 (Friends and family)

5.évfolyam: Project 2, Introduction következő anyag: Unit 2 (Holidays)(Azért, mert a Unit 1-et év végén vesszük)

6.évfolyam: Project 3, Introduction Lehet írunk belőle tesztet! Ha van! következő anyag: Unit 1 My life

7.évfolyam: Project 4, Unit 1 (Past and present) TESZTRE KÉSZÜLÜNK!, következő anyag: Unit 2 (Fame and fortune)

8.évfolyam: Project 5, Introduction, következő anyag: Unit 1 (Problems)



Azt hogy miért ez a tananyag sorrendje, mert online suli. Privát! És remélem sikerült bebizonyítanom! Csak mert nincs tanári könyvem!

jan. 15. 21:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!