Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Doulingónál nincs olyan opció...

Doulingónál nincs olyan opció hogy havonta fizessek? Vagyis havi előfizetés? Én csak éveset találok.

Figyelt kérdés
jan. 21. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Használd inkább ingyen. :)
jan. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Most úgy használom.

Csak elfogy az élet. 😒😒

Kicsit többet szeretnék gyakorolni.

De évest nem akarok kifizetni

jan. 21. 11:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogyhogy elfogy? Többet hagy gyakorolni, ha fizetsz? Vannak továbblépési lehetőségek, valami tesztek, ha nem akarod az összes gyakorlást végigcsinálni, mert már úgyis tudod azt az anyagrészt, nem? Úgy sem tudsz elég gyorsan haladni? Lehet, hogy azért van így, mert még nem tart ott a fejlesztés, hogy C2 szintre léphess. :) Milyen nyelvet tanulsz vele?
jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Németet tanulok.

A legalapabb szintnél kezdtem

Újonc.

Ezüstliga.

jan. 21. 11:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Én az olaszt kezdtem elölről, de ilyen gond nem volt, hogy nem hagyott volna gyorsabban haladni, mint ahogy be tudtam bizonyítani, hogy már tudom, amit kell... Ha meg nem tudod, akkor csak gyakorold. Nem az a lényege az egésznek, hogy gyorsan haladj, hanem hogy tényleg tudd is, amit kell. Ha csak hallani akarsz mindenről, akkor használj valami nyelvkönyvet, az nem fog vissza, akármennyit lapozhatsz akármennyi időn belül.
jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb felső sarokban katt a szivecskére. Harmadik sor : gyakorlás életekért. Katt oda. Ezekkel a feladatokkal vissza tudod tölteni ötig, ingyen.
jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Van havi előfizetés, a view all plans alatt. Amúgy megéri előfizetni mert sokkal gyorsabban haladsz.
jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem találok olyan opciót. 😔😔
jan. 21. 17:08
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Az ingyenes verzióban is át lehet ugrani részeket, mert soron kívül is ki lehet tölteni valami teszteket, és ha elég jó, akkor továbbenged anélkül, hogy minden feladatot végiggyakoroltál volna. Akkor mi a különbség?
jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nálam úgy lehet életeket szerezni ha elfogy hogy gyakorlok.

De úgy csak 1et.

És azt sem mindíg ajálnja fel.

És időnként reklámok nézésével.

jan. 22. 04:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!