Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magyarországon valahonnan be...

Magyarországon valahonnan be lehet szerezni japán féle füzetet?

Figyelt kérdés

Van egy füzet amit még japánból hozott egy ismerősöm és odaadta nekem, én ebbe szeretek gyakorolgatni és kanjikat irni mert külön lapokat macerás rendszerezni és megtalálni amit éppen akarok. Mellékelem a képet milyen füzetet keresnék vagy hasonlót, ha rákeresek nem találok semmit valaki tudja honnan lehetne rendelni vagy melyik boltban árulnak? [link]

[link]



jan. 30. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek jók lesznek?


[link]

jan. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oh igen, nagyon köszönöm szépen
jan. 30. 19:45
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Ez igazából a sima "grid" mintázatú papír (a különböző módokon fordított oldalak sokszor összetévesztik, és a grid-nek írják a "graph"/"squared" azaz a négyzetrácsos füzetet is, illetve van hogy ezek mögé, a "mintázat" jelentésével használják, ezt engedd el).


Olcsóbbra jössz ki (és ha az ember sokat gyakorol, rengeteg papírt fogyaszt, akkor bizony-bizony számít egy idő után), ha sima fénymásolópapírt veszel, 500-as kiszerelésben 2000-ért,


[link]


és arra kinyomtatgatsz ilyesmit:


[link]


A nyomtató toner / patron ára eloszlik minimálisra a lapok közt, nincs értelme számolni.


Cserébe majdnem 4-szer olcsóbbra jössz ki vele.

jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miben más a belinkelt füzet, mint bármilyen kockás füzet?... Esetleg abban, hogy nem oldalt, hanem fölül vannak összefűzve (-ragasztva) a lapok?
jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nagyobbak a "kockák" szerintem
jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!