Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magántanárként hol, hogyan,...

Magántanárként hol, hogyan, milyen rendszerességgel hirdeted magad?

Figyelt kérdés

(Nyelvtanulás kategória, de a válaszok alapján sok nyelvtanár is lehet itt. Esetleg nyelvtanulóként hol találtad a tanárodat?)

Milyen gyakori az óra lemondása a tanuló részéről, és ezt hogy kezeled?

Szabad kapacitásod kb. mennyi, és kell-e emiatt még jobban hirdetni magad?



febr. 14. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
A volt tanáromat kértem fel rá, mert színvonalasan oktatott és emberien állt hozzá a diákokhoz is. Szerintem akinek külön hirdetnie kell magát, az valamit nagyon rosszul csinál.
febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerős ajánlása alapján keresek magántanárt.
febr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
1. Ez nem igaz, ostobaság.Látszik, hogy erről a témáról nincs releváns tudásod.
febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy kit kértem fel felkészítésre vagy én tudom???
febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én próbáltam annak idején, hogy interneten meg papír alapú hirdetésekkel reklámoztam magam. Pont azért ment el a kedvem, mert sokan csak szivattak, és alig lehetett keresni valamit rengeteg munkával.


#1: az, akinek külön hirdetnie kell magát, az talán még kezdő, illetve nem szeretne ismerősök ajánlásaira hagyatkozni. Sokan csak magánban tanítanak, iskolában nem. Ennyi. Aki ennél tőbbet magyaráz bele, az tényleg nem ért hozzá.

febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, mihez nem értek? Minden területen az a tapasztalatom, hogy a jó szakember nem magát hirdeti. Akárhányszor kerültem kapcsolatba olyan szakemberrel, akit úgy kellett megtalálni különböző hirdetések által, az sosem végzett még jó munkát. Legyen az munkásember, tanár vagy bárki más. Ennyi. Semmilyen hozzáértés nem kell ehhez.
febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!