Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki így tud angolul beszélni,...

Aki így tud angolul beszélni, az milyen szinten van jelenleg?

Figyelt kérdés
[link]
márc. 2. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapfok. A mondatok egyszerűek, és ugyan nem hallgattam végig, csak véletlenszerűen beletekertem, de nem láttam, hogy például perfect igeidőt vagy bármilyen komplexebb szerkezetet használtak volna. (A tökéletes kiejtéstől és amerikai hanglejtéstől most tekintsünk el.)
márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát ez a B1 szint?
márc. 2. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs nem vagyok nyelvtanár, nem tudom biztosan megmondani, hogy eléri-e a B1et, de szerintem nem. Én már nagyon rég voltam ezen a szinten, nem emlékszek milyen volt.
márc. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor A2 lehet.
márc. 2. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Maximum A2.

És attól, mert folyékony beszélnek, még A2-es nyelvtani szinten és szavakkal.

B1-es (tehát alapfokú nyelvszinten) azért ennél már jobban kell beszélni. Én is folyékonyan beszéltem a B1-es nyelvvizsgámon, de B2-eshez képest nagyon észrevettem a különbséget.

márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!