Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan alkalmazás,oldal,bár...

Van olyan alkalmazás,oldal,bármi amivel lehet beszélni angolul?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés de egy próbát megér..


Szóval olyanra gondoltam hogy rendesen lehet vele beszélni(és nem írni)teljesen mindegy hogy mi, csak beszélni tudjak vele.Nagyon kéne gyakorolnom a szóban beszédet angolul mert nem megy valami jól..És emberekkel meg nem szeretnék még "gyakorolni"


dec. 6. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Androidos mobilokon a Bixby valamennyira alkalmas erre, ha olyanra gondolsz, hogy mondassz vagy kérdezel valamit, és arra reagál valamit.


De ha magaddal beszélgetsz, ott is feltűnik, mik a hiányosságok, pl mondani akarnál valamit, és egyszerűen nem tudod, hogy mondják.

dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
ChatGPT-nek van alkalmazása telefonra, amivel szóban is tudsz kommunikálni és "ő" is szóban válaszol bármilyen témában.
dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ludwigvan ***** válasza:

Speak English with Loora AI

Én használtam egy hónapig, szerintem nagyon fasza, nagyon sokat segít, de én sokalltam az árát, és nem is volt időm rá, hogy minden nap dumáljak vele, így lemondtam az előfizetést.

15 font volt havonta egyébként. Az majdnem 7 ezer forint.

dec. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Chatgpt
dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!