Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanulhatok meg otthon...

Hogyan tanulhatok meg otthon spanyolul?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a nyelv és szeretnék otthon megtanulni egy bizonyos szinten (legalább annyira, hogy tudjak kommunikálni). Próbáltam egy alkalmazást de az naponta csak öt percet enged tanulni, ami nem nagy segítség. Nem találtam spanyol nyelvtanárt, de hallottam, hogy másnak is sikerült otthon egy bizonyos szinten megtanulni úgyhogy gondoltam én is megpróbálom. Szerintetek, hogy álljak neki? Vannak ilyen oldalak ahol ingyen meg lehet tanulni az alapokat?

#nyelvtanulás #spanyol nyelv #spanyol nyelvtanulás otthon
márc. 23. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Duolingo tud, angol-spanyol van neki, de ott tanulsz nyelvtant is

Gondolom a drops a másik 5 perces, a jó a plusz szavakhoz hozzá, mivel nem akkora az átfedés, mindkettőt kihasználva hamar nőhet a szókincsed

Sima magyar-spanyol szerintem nem nagyon van :/

márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1/1 Köszönöm a választ. A drops nevű alkalmazás nem ismertem én a Xeropanra gondoltam, ami ígéretesnek tűnt csak ugye sajnos van ez az öt perces szabály. A dualingot ismerem viszont az angol tudásomban nem vagyok olyan biztos, hogy azon a nyelven kezdjek el egy másik nyelvet tanulni. Viszont ha nincs más akkor elkezdem a dualingot hiszen az elején az angolt megértem és az angolt folyamatosan tanulom közben.
márc. 23. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Abszolút ingyen? Mert olyan 13-15 ezer Forint fele már vannak A1-A2 kezdő könyvek, amik jók, és ha azt végigcsinálod, már leszel olyan szinten, hogy YouTubeos spanyoltanárokat hallgass, amiből meg kb végtelen van.
márc. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

teljesen ingyen ne reménykedj. Ha csak magadban toporogsz, sok időst vesztesz, ha kicsit rászánsz az elején, 5-10 óra tanárnál is meg tudja dobni. HA heti 1 órát fizetsz és napi 1-2-t tanulsz, akkor ár-érték arányban jól jössz ki, de sokat haladhatsz.

Ha nem fizetsz és magadban napi 3 órát rászánsz, több időt veszítettél, de mégsem vagy ott eredményben. ha az elvesztett idő helyett vmi pénzszerző dolgot csinálsz, bőven megvan a tanár ára.

(ha kéthetente 1szer plazmát adsz, már majdnem elég is).

márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Én nem egész 14 évesen kezdtem el, duolingo (nagyon fontos ennél az appnal, hogy jol tudd használni!!) + spanyol nyelvu rajfilm (en a Zorro las chronicles-t neztem), majd rendes film

En ezzel a 2 eszkozzel 3-4 honap kb közepesen intenzív tanulassal (nyari szunet elott, kozben, utan kb napi 2-4 ora) egy alapfokot elértem ami azt nezve h két viszonylag "gagyi" módszert hasznaltam, azert szerintem eleg jo eredmeny. Neked is ilyesmit ajanlok.

ápr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia, én kipróbáltam egy pár módszert, ezek a tapasztalataim:1. Könyv ebből kipróbáltam többet is nekem László Sándor gramática fácil könyve vált be, használtam 2. GOspanyol nyelvtanfolyam ez nem annyira rossz, de nem térnek ki mindenre és 50ezer forintért kicsit drága 3. Videó nézés spanyolul, ha tudsz angolul, akkor az easy spanish-t ajánlom, nekem nagyon bevált.
ápr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!