Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Annyira nem szeretem a német...

Annyira nem szeretem a német nyelvet,hogy már van belőle 3 db egyesem,apukám folyamatosan csesztet vele hogy tanuljam meg a németet,de már ő is elvette tőlem a kedvet a német tanulásától,nem tudok vele mitcsinálni??!!

Figyelt kérdés

Annyi lenne a kérdésem,hogy az nem gáz e hogy németből és matekból elég rossz tanuló vagyok? (màsból szín ötös)

Hogyan bánjak apámmal? és hogyan tanuljak?

köszi



ápr. 16. 06:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Mármint, ha nem tervezel németből érettségizni, meg nincsenek jelenleg terveid vele, akkor jól van. Viszont matekból azért érdemes igyekezni.
ápr. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

vannak terveim,légiutas kisérő…

(elég néhány helyen úgy tudom az angol)

ápr. 16. 06:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak az angol nyelv ismerete önmagában nem elég ha légiutaskíserő akarsz lenni. Apádnak annyiban igaza van hogy az angolon kívül kell egy másik nyelv is.
ápr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudsz tenni semmit, erőltetni lehet (kettes szintet elérni) de nem sok értelme van.


Szerintem is kéne egy második nyelv, ami valamennyire érdekel is, olasz/spanyol/francia?

ápr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most negyesre allok nemetbol,lehet az lesz hogy masik nyelvet fogok tanulni (olasz,francia erdekel:)
ápr. 16. 09:36
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom
ápr. 16. 09:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem folytasd a németet. Itt van Ausztria, ha szeretnél egyszer kint dolgozni, ne legyél bezárva az országba
ápr. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Német helyett legyen akkor spanyol vagy arab..

[link]

tegnap 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!