Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nemzetközi nyelvvizsgák...

Milyen nemzetközi nyelvvizsgák vannak, amik nem évülnek el?

Figyelt kérdés
Francia, angol, német, stb.

ápr. 16. 10:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
francia delf-dalf, német ösd, dsd
ápr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És angol? Köszönöm!
ápr. 16. 11:04
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Mi az hogy elévül vagy nem évül el egy nyelvvizsga, milyen kontextusban? Teljesen cég / egyetem válogatja, hogy melyik nyelvvizsgát fogadja el és milyen frissnek kell lennie, nem létezik olyan univerzális nyelvvizsga amit ha x éve megcsináltál azt kötelező jelleggel minden intézménynek el kell fogadnia.
ápr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
90%
@3, szerintem kérdező arra utal hogy vannak vizsgák mint az IELTS , amiknek van hivatalosan rá nyomtatott lejárat dátuma.
ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%
Teljesen igaza van a 3.-nak: hogy én, mint munkáltató, mit tekintek elévültnek, csak rajtam múlik. Ha én olyan embert keresek, akire holnaptól kezdve rábízhatom a többmilliós ügyleteimet, akkor olyat akarok, aki most tud X nyelven, nem olyat, aki mondjuk három éve tudott. Három év szerintem pont elég lehet ahhoz, hogy visszafejlődjön valaki, ha közben nem használja az adott nyelvet elég magas szinten és elég aktívan napi szinten - és én vagyok a munkáltató. Ennyi.
ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
3, 5, nem az volt a kérdés, hogy neked milyen nyelvvizsga tetszik vagy nem tetszik... szövegértés megyeget?
ápr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
#6 Nekem nincs problémám a szövegértéssel de látszólag a te szellemi szinted nem üti meg azt a szintet, hogy felfogd, hogy nem létezik olyan nyelvvizsga ami univerzálisan nem évül el és minden intézménynek, cégnek, egyetemnek el kellene fogadnia függetlenül a kiállítás dátumától (mert például jogszabályba lenne foglalva). Vannak olyan egyetemek amelyek meghatározzák, hogy csak X és Y típusú nyelvvizsgát fogadnak el, melynek a kiállítási dátuma nem régebbi 2 évnél, ugyanígy másik intézménynél pedig mások az elvárások de nem egységesek.
ápr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"vannak vizsgák mint az IELTS , amiknek van hivatalosan rá nyomtatott lejárat dátuma"

Konkrétan az IELTS-nwek nincs ilyenje. :D

ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Ennyit ér az IELTS:

[link]

:DDD

ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
7, és hol írt kérdező egyetemekről és munkahelyekről? nem elévülő nyelvvizsga volt a kérdés, se több, se kevesebb. de hisztizhetsz még egy kicsit ha attól okosabban érzed magad, ha már egyszer érdemi választ nem sikerült ideugatni.
ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!