Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tudok kezdeni egy C1es...

Mit tudok kezdeni egy C1es német nyelvizsgával? Valami fordítos állást keresek de nem tudom hogy milyen munkakörök vannak? Vagy hogy hogy milyen lehetőségeim vannak.

Figyelt kérdés

Esetleg valaki tud valami kiindulópontot mondani, hogy hogy kezdjek neki a keresésnek

Igazából olyan munkát keresek ahol otthonról tudnék dolgozni, mert még hallgató vagyok a mérnökin...

Bár azzal sem lenne gond ha kellene utaznom...

De ez most nem idetartozik...

Az optimális munka számomra valami írott források átfogalmazása és fordítása lenne vagy esetleg komunikációs feladatok az online térben, vagy program szervezések...



máj. 8. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Mehetsz Ausztriába a bocikhoz
máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
máj. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Viccet félretéve,: Szegeden jelentkeztem egy csomó munkára, ahová kell a német nyelvtudás. Fordítói munkára is. Nem annyira egyszerű. Nem talált be egyik sem, így most kint vagyok a bociknál. De eddig nagyon szeretek itt, szóval nem bánom. Hiába lenne számodra az az optimális munka, ha nem kapsz munkát.
máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!