Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Gimiben második nyelvem a...

Gimiben második nyelvem a német lesz. Három évig fogom tanulni haladó szintről (általánosban már tanultam 5 évig). Ha itt heti 4 órában lesz, akkor milyen szintre fogok eljutni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanárfüggő. Egy jó tanárral simán elérhető egy nyelvvizsga.
2010. nov. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a haladó szinttől már csak pár lépés a középfok úgyhogy szerintem még felsőfokig is el lehet jutni ha jó tanárt kaptok
2010. nov. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Látom itt mindenki nyelvvizsgára hajt, és nem használható nyelvtudásra :(.. Ha folyékonyan akarsz beszélni, bő szókinccsel, akkor otthon nézzél német TV csatornákat, olvass németül stb..


Mert sok tanár csak feladatokat oldat meg, sokan vannak egy csoportban, keveset beszélsz.. Sok tanár úgy tanítja a német nyelvtant, hogy szegény gyerek össze vissza magol, és elmegy a kedve a némettől.. Nekem ilyen volt általánosban, de gimiben nagyon jó most a tanárunk, nagyon jól tanít.

2010. nov. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!