Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki nem tud esetleg a...

Valaki nem tud esetleg a karácsonyról egy pár perc alatt elmondható szöveget angolul?

Figyelt kérdés

Weblap cím is jó de hiába kerestem googleba nem találtam jót..

Köszi a hasznos válaszokért :)


2010. nov. 8. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Könyörgök: milyen szinten, milyen tartalmút, milyen céllal? Mért nem úgy kérdezel, hogy válaszolni is lehessen?
2010. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Összefoglalásul az egész karácsonyról egy nem túl hosszu szöveget, kb alapfokú szinten.

Christmas is a truly magical season bringing families and friend together to share the much loved customs and traditions which have been around for centuries. Most people are on holiday in the UK and stay at home with their family on christmas day the main day for christmas celebrations in britain. People usually send Christmas cards to wish merry christmas for their realtives and friends during the holiday.

In English speaking countries, children don’t get their presents on Christmas Eve. Night time on christmas eve is very exciting time for young children. It is the time when fatther christmas comes.

The children leave mince pie and brandy for father christmas and carrot for the reendeer.

In the morning of Christmas Day , children usually get up very early to unwrap their presents. Then they have plenty of time to play with their new toys.

Christmas dinner is served in the early afternoon. Most people eat turkey and sprouts and a Christmas pudding.

26 December is called Boxing Day. It hasn’t always been a holiday. People used to go back to work on that day where their bosses gave them little Christmas presents in small boxes. That’s why the day is called Boxing Day.


Én ezt csináltam de ez túl rövid. nem is biztos hogy helyes.. de ehhez hasonló csak kb dupla ennyi

2010. nov. 8. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Hirtelen ezt találtam, ez nem bonyolult szöveg, de hosszabb, 2 oldal, húzni kell belőle.

[link]

2010. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez is tök jó, hosszabb, de egyszerű, ebből is válogathatsz. És még egy csomó linket is ad ráadásnak.

[link]

2010. nov. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!