Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC nyelvvizsgán miért kell...

TELC nyelvvizsgán miért kell grafittal írni? Avval indokolják, hogy a számítógép csak így tudja feldolgozni, de szerintem technikailag megoldható lenne, hogy a tollat is elfogadja.

Figyelt kérdés
Nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani, bár ebben az esetben nem lenne nehéz.
2010. nov. 16. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én is TELC-re megyek, de életemben nem hallottam olyanról, hogy ceruzával kellene kitölteni. Mondjuk így van lehetőség megváltoztatni a válaszokat, ha rosszul írod be.
2010. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyik vizsgán sem lehet grafittal írni. ez hülyeség, mert így akkor megváltoztathatók a válaszok, így manipulálható lenne az eredmény. Minden vizsgát tollal kell írni, mellesleg nem számítógép ellenőrzi, hanem a vizsgáztatók.

Max úgy érdemes, ha vizsgára beviszel egy grafitot és egy radírt is a toll mellé, amíg nem vagy biztos a válaszban grafittal írod be és a végén átírod tollal, csak ne felejtsd el különben a grafitos választ nem fogadják el, hiába jó.

2010. nov. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért ír ide vki, ha nincs képben ezt a vizsgát illetően:)

Én TELC nyelvvizsgán voltam, és IGEN, GRAFITTAL kellett írni.

Nekünk is ugyanezt mondták, én is furcsálltam.

De ha ez megnyugtat, elsőre meglett.

2010. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én két nyelvből voltam, és grafittal kellett írni... lehet azért, hogyha nem jön össze elég bukás, akkor kijavítgatnak párat aztán már kész is, nekem ez volt a tippem, mikor először meghallottam a vizsgán, hogy nem toll kell, de egyébként fogalmam sincs
2010. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Anonymherceg válasza:

Tényleg ceruzával kell írni de hogy miért az jó kérdés.

Szerintem a számítógép kb jobban feltudja dolgozni ha tollal írsz .. de hát ott biztos máshogy működik minden :DD

2010. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van olyan gép, ami grafitra van kitalálva. Mondjuk hogy a levelet miért azért kell, azt nem tudom. Meg azt sem, hogy miért nem adnak elég helyet a levélnek...
2010. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!