Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hányadikra mentetek át az ECL...

Hányadikra mentetek át az ECL német felsőfokú nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés
Októberben vizsgáztam felsőfokon, ahogy közeledik az eredmények közzététele, egyre inkább félek, mi lesz, ha nem sikerül. Az írásbelin nagyon kevés időm volt a levelekre, eléggé összecsaptam, úgy érzem. Nektek hányadikra lett meg, illetve szerintetek mennyire szigorúak a pontozásnál?
2011. nov. 1. 22:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Bocsi az off-ért: Én most megyek majd először. Meg tudnád mondani milyen leveleket kellett írni? Sokat segítenél, ha elmondanád :)
2011. nov. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az első a vásárlási szokásokról szólt, hogy a reklámok hogy befolyásolják az embereket stb., a második pedig arról szólt, hogy a fiatalok egyre később szakadnak el otthonról, hogy ez milyen problémákat szül, mikor valaki még 30 évesen is a szüleivel él stb. Pontosan a pontokra már nem emlékszem, csak 1-2 fő dologra. :)
2011. nov. 2. 09:37
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én júniusban felsőfokúztam németből és elsőre átmentem (:

2011. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
És én is bocsi az offért,de elsőnek szívesen segítek én is,ha kell valamiben (:
2011. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok. :) Szerinted mennyire pontoznak szigorúan? Eléggé tartok az eredménytől, nekem kicsit kevés volt az idő mindkét feladattípusra, így átnézni nem volt időm, lehet kicsit a leveleket is összecsaptam. :S
2011. nov. 4. 16:02
 6/16 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen! (Egyébként utolsó vagyok)

Szerintem annyira nem pontoznak szigorúan,legalábbis szóbelinél biztosan nem.A többinél meg szerintem attól függ,hogy ki javítja.Ezt előre sajnos nem tudhatod.

Én az angol középfoktól félek,bár igaz,hogy csak februárban megyek.Mert ugye angolból még elég kezdő vagyok...

2011. nov. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Barátnőm Telc-en középfokúzott angolból, simán átment, pedig nem volt egy angolzseni. :D Egyébként szóbelizni még nem voltam, majd februárban mennék Euro-ra.
2011. nov. 4. 16:12
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

Én főként a témáktól félek, amik az oldalon vannak.

Szóbelin tényleg lehet szó az európai unióról, meg bankokról,különböző szolgáltatásokról(már középfokon is)?

2011. nov. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Igen jól tudod,lehet szó közép ill. felsőfokon is EU-ról meg szolgáltatásokról is.De azért a középfokot ne olyan vérengzésként fogd fel :)
2011. nov. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
:) Hát akkor nincs választás, csak magolás :D A képleírás amúgy milyen?Neked milyen volt?
2011. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!