Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha tudok felsőfokon angolul...

Ha tudok felsőfokon angolul és alapfokon németül, mennyi idő megtanulni hollandul?

Figyelt kérdés
Hollandiában szeretnék élni, és azt hallottam, hogy "bár mindenki tud angolul" az ottlakáshoz meg éléshez már szükség van hollandtudásra.
2010. nov. 17. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Én felsőfokon beszélek angolul és középfokon németül, a youtube-n egyszer láttam egy interjút hollandul és egy csomó mindent megértettem belőle, bár inkább kicsit a németre hasonlít, szerintem nagyon hamar menne.
2010. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem olyan fél 3/4 év alatt intenzívebb tanulással megvan. Otthon nyelvkönyvből, neten levelezőtárssal, skype-on, nyelviskolában, hang CD-kről.
2010. nov. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!