Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan írjam le angolúl a...

Hogyan írjam le angolúl a házam leírását angolúl?

Figyelt kérdés
Szal, hogy miylen szavakat használjak segédül, mivel kezdjek, hogyan stb.Na remélem vágjátok a kérdésem!
2010. nov. 21. 16:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Oh bocsessz a kérdés megfogalmazásáért, mármint a kétszeres angolúltot! :D
2010. nov. 21. 16:02
 2/8 anonim ***** válasza:
először is próbáld meg helyesen leírni magyarul
2010. nov. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Angolul, nem angolúl

Először írd meg magyarul, ha azzal megvagy próbáld meg lefordítani és kérdezd meg ami nem megy. Én szívesen segítek, de sokan vagyunk még itt, akik jól tudnak angolul:) Csak konkrét kérdést tegyél fel.

2010. nov. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pl milyen színű, hány szobás, milyenek a szobák, fürdő wc, milyen a kilátás...stb
2010. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

I live in a flat/detached house/semi-detached ~ house... in a suburb/commuter town/village ...


It has x rooms. y bedrooms, z bedrooms.. We (don't) have a separate dining room or a laundry room...


The house also has a big yard/balcony/(2 car) garage..



Kb így kezd..


Ezek után az egyes szobákról írj:


Our kitchen is the next to the living room, which is very practical as it creates a space where the family can spend some time together...


The bathroom is on the x.th floor.. It has 2 sinks.. a bathtub/jacuzzi..


Írj arról mi hol van.. the dining table is in the centre of the kitchen..


My desk/bed is in... My room is next to my parents' room.. I have a TV and a stereo/laptop/computer in my room.. I spend most of my time in the living room/in my room.. I do my homework in my room as it's quite and convenient for studying..



Ezek csak minták, remélem sikerült rámutatnom, mennyi mindent lehet írni.. Kamuzni is lehet, de csak módjával szokás.

2010. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösz báttya a részletes leírást, pontosan ilyen válaszra vártam! Am. skacok, jaja, nem is tudom, hogy mért úl-tot írtam! Kösz megint! :) A kamuzásban az ilyen témákban awesome vagyok! :D:D
2010. nov. 21. 18:32
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Kamuzasban biztos awesome vagy and that is all you know. Nem smakkol a stilusod.
2010. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ekeke ***** válasza:

8 általánost még egyszer, ha még nem vagy vele készen, akkor az előző két osztályt még egyszer.

Aztán előbb érdemes magyarul megírni, mikert akarsz mondani, utána ángliusra ferdíteni. Az eleje a nehezebb, a magyar nehéz nyelv...

2010. dec. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!