Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki eltudná nekem küldeni...

Valaki eltudná nekem küldeni a Headway upper-intermediate workbook hanganyagát (thrid edition! )?

Figyelt kérdés
Nagyon hálás lennék,mert sürgősen szükségem lenne rá.=)
2010. nov. 26. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Írj mailes levelet és telefonálj egyetemre vagy középiskolaáknak, az én angol tanáromnak megvolt, de már nem tartom a kaocsolatot vele.
2010. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Netről letudnám tölteni vagy vki elküldené nekem e-mailben??
2010. nov. 27. 14:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt mind a 96 oldalt megtalalod!


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. nov. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de nekem igazából a hanganyagra lenne szükségem.Azt megtalálhatom ugyanitt?
2010. nov. 28. 12:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Kozvetlen a "contents" alatt irja, hogy vannak olyan gyakorlatok amikhez meg kell hallgatni a hanganyagot. Letoltheted a www.oup.com/elt/headway/tracklists

De azt hiszem hogy ez csak a lista.

Tovabbba azt is irja, ha nincs meg a hanganyag CD-n, akkor elolvashatod a 83-85 oldalon.

2010. nov. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.Sajnos ezen az oldalon csak a munkafüzet tölthető le hanganyag nélkül,a Headway oldalán pedig csak a pre-intermediate és az intermediate hanganyagok vannak fennt.Valakinek megvan vagy egyéb ötlet??=)
2010. nov. 28. 13:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Feltetlen kell a Cd, marmint hang? Ha nem, ha a text is eleg, az ott van a83-85 oldlon. Nem talalom a hanganyag CD-t ingyenesen.
2010. nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen,igen a hanganyag kéne.:S
2010. nov. 28. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!