Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 2 német mondatot lefordítanáto...

2 német mondatot lefordítanátok nekem? (Nem olyan egyszerűek, legalábbis szerintem. )

Figyelt kérdés

Um in Europa einhaitliche Ausbildungsstandards zu zu schaffen, beschlossen die EU-Staaten 1000 die europaweite Vereinheitlichung der Studiengänge.



Doch während die Akzeptanz des neuen Modells unter den Studenten und Arbeitgebern zu wünschen übrig lässt, steigt durch die Einführung des Bachelors die Belastung der Studierenden.


2010. dec. 4. 17:26
 1/6 anonim válasza:
www.webforditas.hu
2010. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gabuu válasza:
hát megpróbáltam, de ezt akárki is írta olyan szinten hibás, hogy még nekem is érthetetlen.
2010. dec. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:-) Már mindegy, de azért köszi, csak azért kellett volna, mert a zh-ba volt benne.
2010. dec. 25. 09:52
 4/6 Kri76 válasza:

Talán (de nem vagyok profi):

Annak érdekében, hogy az Európában megszerezhető tanulmányi képzési színvonalnak megfelelőt nyújthassanak, az EU-s államok a képzések egységesítését. [Az 1000-nek nincs értelme, vagy hiányzik valami a mondatból... Esetleg 1000 különböző képzésről beszélnek)


Amíg új modell nem aratott osztatlan sikert a tanulók és a munkaadók körében, a Bachelor oklevél bevezetése a tanulók terheit növeli.

2014. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kri76 válasza:
egységesítése melett döntött
2014. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kri76 válasza:
egységesítése mellett döntött
2014. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!